Programy ‚must have’…


CashDroid
– program do zarządzania budżetem domowym. Program polskiego autorstwa. Na bieżąco rozwijany i aktualizowany. Mimo istnienia wielu tego typu programów – ten nie ma sobie równych. System tworzenia raportów jest zrealizowany genialnie i jest największą zaletą programu.

Evernote – program do tworzenia i zarządzania notatkami. Notatki mogą być wzbogacone o zdjęcia i/lub dźwięk. Wszystko jest synchronizowane z chmurą dzięki czemu mamy natychmiastowy dostęp do naszych notatek zarówno z telefonu, tabletu czy też dowolnego komputera z dostępem do Internetu.

Pocket – ‚worek’ na wszystko. Przeglądasz internet, trafiasz na ciekawą stronę do której warto wrócić – wrzucasz ją do ‚pocketa’. Ciekawe zdjęcie, filmik – wrzucasz do ‚pocketa’. Dzięki integracji z chmurą masz dostęp do zapamiętanych zasobów z dowolnych urządzeń z dostępem do sieci. Więcej informacji na temat programu tutaj.

Pulse – program do przeglądania wybranych wiadomości ze stron internetowych.

Astrid – program ‚przypominacz’. Prosty w obsłudze a jednocześnie bardzo rozbudowany. Duże możliwości i oczywiście synchronizacja z chmurą.

Tasker – program umożliwiający zautomatyzowanie naszego urządzenia z systemem Android. Program daje niemal nieograniczone możliwości definicji akcji jakie mają być wykonane w zależności od zdarzeń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>